Տականք, գնա կախվիր, թե չէ, վերջդ դաժան է լինելու

Ի՞նչ տարածքներ են անցնելու Ադրբեջանին․ Փաշինյանը՝ սահամանազատման ու սահմանագծման մասին

Комментарии

  • 27 янв 19:31
    Ես հավատում եմ շուտով կգա մի օր,որ սա սրա նմաններին կհավասարեցնեն գետնին ,ինչպես փողոցից էկավ էնպեսել փողոցայինի պես վտարվելու է։
  • 27 янв 19:31
    steri tob rak
  • 27 янв 19:37
    А НАРОД СИДИТ НЕРВЫ У ВСЕХ КРЕПКИЕ БЕЗ БУНТА ЕГО НЕ ВЫГНАТЬ ПРОСТО ВСЕМ НАДО ВЫЙТИ ИЗ ДОМА И ТРЕБОВАТЬ ОБ ОТСТАВКЕ ЭТОГО МАРАЗМАТИКА
  • 27 янв 19:49
    Как вы его выгоните, если толькт 30% адекватных в Армении видят что твориться и к чему приведет!!! Умные армяне отупели!!! В России у людей претензии к Путину, а у армян к Кочаряну, Сержу, но только ни к пашику!! Сюр какой то, забудьте уже за них, смотрите что сейчас, так нет, если они такие всесильные, то уберите этого психопата, и пусть придет сильный!!!
  • Комментарий удалён.
  • 28 янв 10:18
    Вазген Сарксянин хбецин апсос , ес вочхарин инчу чен хбум
  • 28 янв 15:05
    Սրա թիմը հեշտ տարբերակ է գտել ազգի հաշվին հայրենիքի հողերի հաշվին իշխանությանը մնան ինչքան ուզենան։
  • 30 янв 20:13
    В печь его
  • 31 янв 23:00
    Ми кичел амберек Аиастанел кта
  • 1 фев 20:15
    kloun, xexkatak, in4 eq toz p4um mardkanc a4qerin, H E R I Q E H E R A C E Q
  • 1 фев 21:56
    Зер антрац пашаевогли нор Иисуса , Айастани (пркича) . Ба Мец маса ес бози тху нкари врач мом Эйк Варум , вонцор екезецум србери иконанери дем. Сахат горум ейк мер пркич мер аствац. Тесак зер пашаевоглин вонц зер еркира кандец. Сахин Гох у Боз саркец, менак инка Иран сурби тех дрец.
  • Комментарий удалён.
  • 2 фев 08:14
    Фотография
  • 2 фев 08:16
    Фотография
  • 7 фев 06:48
    Эши тха, эшиц тьнвать, инчкан каревор стратег тарацкнер ка сах азнумес туркерин, вонц вор Арцахум ко ыраманов сах каревор бартьункнеры ев аиль джанапарнеры азнелес, нуинынель Аястанумес анум амен дзеви вераыскохуцюны азнумес туркерин.